Kontakt os

Bott Danmark A/S
Strevelinsvej 16, 7000 Fredericia
+45(0)6441 / 4418
bott@bott.dk
Område Navn Telefon Mobil Fax E-Mail
Book en fremvisning af en demobil Morten Aagaard Nielsen +45 6341 1582 morten.nielsen@bott.dk
Intern salg Birgitte B. Riis +45 6341 1587 birgitte.riis@bott.dk
Salgskonsulent, bilindretning (MIDT, NORD) Asger Villadsen +45 2598 0887 asger.villadsen@bott.dk
Salgskonsulent, bilindretning (JYLLAND, FYN) Jesper Wiegaard +45 2425 2452 jesper.wiegaard@bott.dk
Key Account Manager, bil- & værkstedsindretning (SJӔLLAND) Allan Olsen +45 2598 0890 allan.olsen@bott.dk
Salgskonsulent, bil- & værkstedsindretning (SJӔLLAND) Charles Paulsen +45 2598 0882 charles.paulsen@bott.dk
Salg, værksteds- & arbejdspladsindretning (FYN, JYLLAND) Eddy van Winden +45 6341 1581 +45 2598 0881 eddy.vanwinden@bott.dk
Administration / bogholderi Pia Jørgensen +45 6341 1585 pia.jorgensen@bott.dk
Teknisk ansvarlig Jesper Dalsgaard +45 6341 1586 jesper.dalsgaard@bott.dk
Direktion Jesper Christoffersen +45 6341 1583 +45 6441 4415 jesper.christoffersen@bott.dk